Nog geen reacties

Op 1 januari geen kerkdienst en op 8 januari nieuwjaarsborrel in de Wijkplaats

Dit jaar valt 1 januari op een zondag. Onze eigen predikant Pim Brouwer, is dan op vakantie. Omdat we voor deze zondag geen gastpredikant hebben, en onze kerkdienst voor een groot gedeelte op vrijwilligers draait die deze zondag ook graag uit zouden slapen, hebben we besloten om de dienst in de Wijkplaats op 1 januari niet door te laten gaan. U bent van harte welkom in één van de andere kerken in de regio die om 10:00 uur een dienst houden, zoals de Antoniuskerk, de Dominicuskerk, of de Nieuwe Kerk. Op 8 januari proosten we met z’n allen na de dienst op het nieuwe jaar. U bent van harte welkom.
Namens de commissie eredienst en het moderamen, Adriënne Suidgeest.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.