Nog geen reacties

Halleloei ik groei – 18 maart

Vrijdagavond 18 maart organiseren we opnieuw de avond ‘Halleloei ik groei!’ De eerste editie van deze avond was een groot succes. Nu komt op veler verzoek een tweede mogelijkheid om je te verdiepen in geloofsopvoeding.

Doelgroep zijn alle ouders met kinderen van 0 t/m 12 jaar. Centraal staat het thema geloofsopvoeding. We gaan aan de slag met vragen als:

  • Hoe wil jij je kind opvoeden?
  • Hoe belangrijk ben je als ouder voor de geloofsopvoeding van je kinderen?
  • Welke rol speelt je geloof voor jou en hoe wil je dit overdragen?

De avond ‘Halleloei ik groei’ wordt geleid door onze wijkpredikant Pim Brouwer en Martine Versteeg, deskundige op het gebied van geloofsopvoeding en één van de aanjagers van het landelijke PKN-project ‘Kliederkerk’. Basis is het recent verschenen boek Geloven met plezier. Op een interactieve manier leer je deze avond over verschillende stadia in de ontwikkeling van je kind en wat hem/haar aanspreekt op het gebied van (geloofs)opvoeding in elk stadium van de ontwikkeling. Uiteraard is er tijd voor gesprek, interactie en een gezellige borrel!

Aanmelden via predikant@kerkutrechtwest.nl
Locatie: De wijkplaats, Joh. Camphuysstraat 101.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.