ANBI  (giften)

Een kerk wordt door de Belastingdienst gezien als Algemeen Nut Beogende Instelling (ANBI), dus zijn giften aan de wijkgemeente – evenals een bijdrage via de Actie Kerkbalans – fiscaal aftrekbaar (boven een bepaalde drempel). Zie de website van de belastingdienst: www.belastingdienst.nl >> Privé >> Relatie, Familie en Gezondheid >> Schenken >> Giften

Onze wijkgemeente heeft zelf geen rechtspersoonlijkheid. Wij zijn onderdeel van de Protestantse Gemeente Utrecht, die wel rechtspersoonlijkheid heeft. De wettelijk verplichte informatie inzake ANBI kun je dan ook vinden op de website van de Protestantse Gemeente Utrecht: www.pgu.nu

AVG  (privacy)

De wijkgemeente Utrecht-West doet haar best om zorgvuldig om te gaan met persoonsgegevens, zoals is voorgeschreven door de AVG.

We hebben een privacyverklaring opgesteld, waarin staat welke gegevens we op welk moment verwerken en met welk doel. Deze verklaring vind je hier.