Nog geen reacties

Kindernevendienst tijdens zomer en oproep nieuwe medewerkers

In verband met de aanstaande zomervakantie is de laatste kindernevendienst geweest op 21 juli. Aangezien we het rooster van de scholen in Utrecht aanhouden, betekent dit dat we weer uitgerust en vol met vakantieverhalen weer starten op 8 september. De kindernevendienstleiding ziet jullie dan graag weer in de kerk voor een nieuw jaar met spannende en betekenisvolle verhalen uit de bijbel.

Tenslotte plaatsen we nog een oproep om ons team te komen versterken. Vind je het leuk om met kinderen te praten over de bijbel, met kinderen te knutselen of gewoon om kinderen kind te laten zijn kom dan bij ons leuke team. We vergaderen ongeveer eens in de 8 weken en je hebt ongeveer eens in de zes weken een kindernevendienst. Superleuk als je je aanmeldt. Spreek ons aan op zondag of stuur een mail naar creche@kerkutrechtwest.nl

Tot dan en fijne vakantie namens de kindernevendienstleiding, Anne Maartje, Frederique, Sara, Rianne en S

Plaats een reactie